מחפשים מנעולן בירושלים והסביבהזהו המקום הנכון עבורכם !
לקבלת הצעות ממנעולנים בירושלים כנסו אלינו לאתר - הצעות של מנעולן בירושלים בקליק אחד.
עד כה יש בשירות שלנו רק חברה אחת עליה אנו ממליצים ב-100% למתן שירותי מנעולן בירושלים - מנעולי שמאי בע"מ - שכן זו אחת החברות הבכירות והוותיקות בעיר ירושלים, ומהבודדות שמוכנות להתחייב על תקופת אחריות ארוכה לכל המוצרים.

בשלב זה ההפניה לחברות הפריצה מתבצעת ישירות בטלפון, או בקישור לאתר החברה כמו שתוכלו לראות בלינק המצורף דלעיל. החברה פועלת באישור של משטרת ישראל ומספקת לכל דורש שירותי פריצת מנעולים, פריצת כספות, החלפת צילינדרים ותיקון צילינדרים (כשאפשר) וכן מגוון רכב של שירותי מנעולנות רכב: פריצת דלתות, פריצת חלונות, תיקון מפתחות לרכב.

שירותים מקצועיים של מנעולן בירושלים רחוקים מכם במרחק של טלפון אחד - ואפילו שיחת חינם. כנסו לאתר המצורף ותתחילו להבין על מה אנחנו מדברים.

מלבד ההפניה לחברות פריצה, ולמעשה השירות העיקרי שהאתר שלנו מתמחה בו הוא הפניה לאתרים של רואי חשבון, ובפרט רואה חשבון בירושלים הפניות לשירות של רואי חשבון בירושלים והסביבה. תוך הקפדה על כך שרק משרדים בעלי שם, אשר עומדים בסטנדרטים הגבוהים ביותר יעבדו איתנו.


שירות עם אחריות - הרחבה לעניין זה

יש לשים לב שהשירות ניתן על ידי החברות המעניקות את השירות, ובשום מקרה אין לבוא בטענה או תואנה לבעלי אתר זה, מפעילו או עובדיו. אנו עושים כל מאמץ כדי להפנות אתכם אך ורק לחברות המובילות ביותר בתחומן, אך עם זאת אין לנו שליטה מלאה על כל פעילות שהן מבצעות, ולפיכך אין לראות בנו אחראים לטיב השירות.

עם זאת, נשמח מאוד לקבל ביקורת על החברות המופיעות בשירות, הן לגבי משרדי רואי חשבון והן לגבי חברות מנעולן בירושלים.
נודה לכם על פניה דרך טופס הפניה המצויין באתר, והגעה אלינו דרכו.

אנו מתחייבים בזאת שלא להעביר את המידע שאתם מספקים בטופס לאף גורם ולאף צד שלישי, למעט חברות מנעולן המופיעות בשירות.

אנו לא נעשה שום שימוש פרסומי או אחר במידע אותו אתם מספקים באתר, ולמעשה לא נעשה כל שימוש במידע, למעט העברתו כאמור אל אותן חברות המתמחות בשירותים אותם אתם מבקשים לצרוך דרכינו.

אנו יודעים להעריך עבודה טובה של אנשים טובים - ראו עוד בעמוד קרדיטים